Про нас

    

    Дитячу бібліотеку від усіх інших відрізняє щоденна напружена індивідуальна робота з кожним маленьким читачем у всьому різноманітті її форм і, саме завдяки цьому, вона є центром вивчення і координації читацьких запитів та потреб дітей. Сучасна бібліотека для дітей вже давно відійшла від нав'язування «правильних» книг, у ній немає місця моралізуванню і дидактизму, а основою роботи є співпраця бібліотекаря і маленького книголюба. Увага до особистості дитини, його інтелектуальної та інформаційної свободи складають основу роботи з дітьми Рожнятівської бібліотеки для дітей.




     Бібліотекарі, які тут працюють, добре розуміють, що навіть найменший читач – це особистість, яка має право на власну думку і свої читацькі переваги.
     При районній дитячій бібліотеці створено консультаційний центр «Читай, поки молодий», де діє програма залучення користувачів до сімейного читання, заохочення дітей до читання й розвитку читацької культури дітей і їхніх батьків.

     Під час літніх канікули юні маленькі користувачі мають змогу не тільки прочитати цікаві книги, а й весело і змістовно провести час на бібліомайданчику.  Діє акція «Читл@ндія на літньому бібліотечному майданчику».

 

    Велику увагу бібліотекарі приділяють роботі з батьками, для яких традиційно проводяться інформаційні години, огляди літератури та періодичних видань, родинні свята, збори, присвячені сімейному читанню, системам і методикам виховання та раннього розвитку дітей, тощо. Під час літературних, читацьких, пісенних, спортивних конкурсів, казкових вікторин батьки змагаються з дітьми у кмітливості, витривалості, обізнаності з народними та літературними казками, співучості, акторській майстерності.

     В гуртках «Книжкова лікарня» та «В гостях у саморобки» юні читачі проявляють свої індивідуальні здібності. Діє ляльковий театр «Барвінок», учасники якого стають акторами і виконавцями головних ролей своїх книжкових персонажів.

НАША МІСІЯ: 
Бібліотека відкрита для кожної дитини.

НАШІ ПОСЛУГИ:
  • забезпечення читацьких потреб за допомогою різноманітних ресурсів і послуг; 
  • безкоштовний Інтернет;
  • організація змістовного дозвілля дітей; 
  • створення умов для їх творчої самореалізації; 
  • розширення кола спілкування дорослих та дітей; 
  • збереження традицій дитячого і сімейного читання як духовного потенціалу суспільства; 
  • популяризація бібліотеки як найбільш безпечного і корисного місця для перебування дітей у канікулярний період.

Немає коментарів:

Дописати коментар