вівторок, 27 листопада 2018 р.

Підвищення професійної компетентності: в Коломиї відбулась школа менеджера директорів ЦБС

     23 листопада 2018 року на базі Коломийської центральної районної бібліотеки відбулась школа менеджера директорів ЦБС «Бібліотека і користувач: виклики сучасності», в якій взяла участь заступник директора по роботі з дітьми Рожнятівської централізованої бібліотечної системи Галина Курташ.
     В роботі Школи менеджера взяли участь голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук, начальник відділу культури Коломийської райдержадміністрації Людмила Федор. Звертаючись до учасників фахових навчань, посадовці говорили про місію сучасних бібліотек, їх готовність до глобальних викликів сучасності, про роботу закладів культури Коломийщини. Про цілі і завдання школи менеджера йшлося у виступі директора Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка, заслуженого працівника культури України Людмили Бабій. Про важливість безперервної фахової освіти, інноваційні підходи в організації діяльності сучасних бібліотек наголошували у своїх виступах директор обласної бібліотеки для юнацтва Світлана Шаган, директор обласної бібліотеки для дітей Ірина Тацакович.
     Використовуючи мультимедійну презентацію, директор Коломийської центральної районної бібліотеки Наталія Тарновецька ознайомила присутніх із роботою централізованої бібліотечної системи, представила роботу бібліотек Коломийщини, закцентувала увагу на впровадженні інноваційних проектів. Учасники школи менеджера мали нагоду ознайомитись з роботою усіх відділів книгозбірні, відвідати міську бібліотеку №1. Вони обмінювались досвідом роботи книгозбірень області, оригінальними ідеями. 
     Насиченою була культурна програма: екскурсії в музей історії м. Коломия, музей Коломийської книги та мистецький центр «Світовид», де діє виставка картин художника Миколи Качура з Рожнятівщини.
 
     Школа менеджера – це запорука успішного функціонування бібліотек. Вона забезпечує поповнення теоретичних і практичних знань бібліотечних кадрів у відповідності з вимогами сучасності. 

Немає коментарів:

Дописати коментар