вівторок, 19 лютого 2019 р.

В Рожнятові відзначили 4-у річницю боїв за Дебальцеве і 5-у річницю Революції Гідності

     18 лютого 2019 року в Рожнятові біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та учасникам АТО відзначили 4-ту річницю боїв за Дебальцеве і 5-ту річницю Революції Гідності.
     Священики УГКЦ та УПЦ району відправили панахиду за полеглими героями. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх, хто віддав життя за волю і незалежність України. Учні поклали квіти до пам’ятника та запалила лампадки.
     Працівники Рожнятівської центральної районної бібліотеки для дітей теж взяли участь у відзначенні цих скорботних дат. Включилися у флешмоб «Читання поезії про Майдан і АТО», де були використані вірші поетів Рожнятівщини: Любомира Михайліва, Лесі Шмигельської, Наталії Данилюк, Оксани Лесюк, Володимира Кондура, Світлани Діденко, Надії Бардяк, отця Дмитра Халуса. Разом з поетами їхні вірші читали священики, активні учасники подій на Майдані, воїни АТО, представники установ та організацій, громадські активісти, учнівська молодь.
     Учні Рожнятівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Перегінської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 представили тематичні композиції. В пам'ять про героїв діти запустили в небо повітряні кульки з ангелами.

Немає коментарів:

Дописати коментар