пʼятниця, 15 травня 2020 р.

Святкування Дня Європи в Україні онлайн

     З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.
    Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об'єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об'єднаної Європи.
     День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав.
     Різні святкові заходи проходять і в бібліотеках, щоб показати українцям, що вступ до Європейського Союзу – це дуже потрібний крок для нашої країни. 
     Пункти європейської інформації, що створені за проектом ВГО Українська бібліотечна асоціація та функціонують в українських бібліотеках, вже четвертий рік поспіль готують спеціальні заходи та урочистості до Дня Європи.
     Проте цього року через пандемію та карантинні обмеження бібліотеки не мають змоги організовувати публічні зустрічі для відзначення Дня Європи в Україні для своєї громади. 
      Рожнятівська бібліотека для дітей, хоче приєднатися до святкування Дня Європи в Україні онлайн, ми щиро вітаємо усіх громадян з цим чудовим святом. Нагадуємо, що у нашій бібліотеці для користувачів постійно діє «Єврокуток».  Також всю цікаву інформацію щодо Євросоюзу, ви вільно можете знайти онлайн на платформі «Evroquiz» та за посиланням https://euroquiz.org.ua/


Немає коментарів:

Дописати коментар