середа, 20 квітня 2016 р.

Відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України-2016»

     18 квітня 2016 року до світлиці районної бібліотеки завітали активні користувачі бібліотек Рожнятівщини – дівчата і хлопці 12-13 років, щоб на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України-2016» якнайкраще представити свою улюблену книжку, яка не входить до шкільної програми. Цей конкурс проводиться щорічно з метою формування у дітей потреби до систематичного читання шляхом популяризації світової та української літератури для дітей та вироблення навичок самостійної роботи з дітьми.


     Цього року свої читацькі вподобання представили 19 дітей. Кожен учасник конкурсу продемонстрував вміння аналізувати прочитану книгу, цікаво і доступно розповідати про улюбленого героя, заохотити до прочитання книги інших. Деякі учасники представили до уваги журі і всіх присутніх власні проби пера.
      Переможцями серед учнів 7 класів стали:
      І місце – Мелевич Святослав (смт. Рожнятів);
      ІІ місце – Данилюк Діана (смт. Рожнятів);
      ІІІ місце – Тринчук Мар’яна (с. Небилів).
      Переможцями серед учнів 6 класів стали:
      І місце – Костишин Софія (с. Нижній Струтин);
      ІІ місце – Максимів Святослав (с. Князівське);
      ІІІ місце – Мельникович Юлія (смт. Перегінське).
      Відзнаку за артистизм і приз «Читацькі симпатії» отримала Михайлова Сніжана (смт. Брошнів-Осада), за мужність та цікавий виклад прочитаного – Кос Роксолана (с. Гриньків), за патріотизм – Мельник Майя (с. Берлоги), за актуальність і цікаве викладення теми до 160-річчя від дня народження І. Франка – Срібняк Вікторія (с. Петранка), за оригінальність підходу до вивчення історії рідного краю – Винник Аліна (с. Вільхівка), за кращий читацький щоденник Заяць Андріана (смт. Рожнятів). Всі учасники конкурсу отримали почесні дипломи та цінні подарунки.

      Для юних любителів книги і переможців конкурсу музичні вітання подарували учні Рожнятівської дитячої школи мистецтв Віталій Кузьмин, Роман Луцик та Іванна Курч (викладач Руслана Богданівна Іванишин).


      Свято проведено за підтримки  сектору молоді і спорту Рожнятівської РДА та ГО «Партнерство заради добра». Для переможців конкурсу вихованці Рожнятівського БДЮТ розписали великодні писанки.
      Підводячи  підсумки конкурсу дитячого читання, голова журі, директор Рожнятівської ЦБС, заслужений працівник культури України Марія Василівна Рибчак зазначила, що діти наскільки цікаво і оригінально представляли свої улюблені книги, що кожен з них сьогодні є переможцем та побажала всім міцного здоров’я, багато радості, творчої наснаги, успіхів у навчанні і щоб книга залишалася їх мудрим супутником у житті.

Немає коментарів:

Дописати коментар