четвер, 30 травня 2019 р.

Голосні читання Біблії: «Господь повторює свою обіцянку»

     30 травня 2019 року в світлиці Рожнятівської бібліотеки для дітей постійні користувачі разом із батьками та працівниками бібліотеки, отцем деканом Василем Пастухом,  зібралися щоб почитати Святе Письмо.
 
      На цей раз юні гості зачитували історію із Біблії : «Господь повторює свою обіцянку». 
     Як сказав о. Василь, ця історія має важливе значення, адже саме в ній, йдеться про те, що Наш Господь мав твердий намір зробити батьком усіх народів саме Авраама, вірного всім серцем слугу господнього, віра якого була міцною та не по хитною, а любов до Бога безмежно та щирою.
      Бог явився до Авраама у вигляді трьох подорожніх, та ще раз підтвердив, що рівно за рік у Авраама та Сари народиться син, а потомство їхнє дасть початок сильному людському родові, який любитиме та прославлятиме Господа.
      Діти уважно вслухалися у кожне прочитане слово, розмірковуючи та уявляючи все що відбувалося в цій історії. Зустріч пройшла легко та цікаво. Переповнені любов'ю до Господа дітки щасливо та зворушливо пішли на літні канікули.
     Проект «Голосні читання Біблії в бібліотеці» продовжить свою роботу  вже у вересні. Дорогі діти! «Добра книга» чекає на зустріч з вами.

Немає коментарів:

Дописати коментар