субота, 29 березня 2014 р.

Тиждень дитячого читання. День п’ятий: флешмоб «Як пройти в дитячу бібліотеку»

     От і настав останній день Тижня дитячого читання. Саме за допомогою новітніх технологій в цей день бібліотечні фахівці організували і провели флешмоб «Як пройти в дитячу бібліотеку».  Заздалегідь, через соціальні мережі,  домовились із молодими батьками провести в Рожнятові цікаву акцію для маленьких дітей – майбутніх користувачів дитячої бібліотеки.

     28 березня 2014 року, озброївшись кольоровою крейдою, трафаретками у вигляді дитячих слідів, кольоровими кульками та інформаційними флеєрками «Як пройти в дитячу бібліотеку» бібліотекарі дитячої та районної бібліотек вирушили на площу Єдності селища Рожнятів. А тут уже почали збиратися молоді мами з дітками, бабусі з онуками. Відрадно, що до участі у флешмобі долучилися не тільки жителі Рожнятова, тут були мешканці із навколишніх сіл: Сваричів, Цінева, Спас. 
     Разом вирішили, як за допомогою намальованих слідів-вказівників можна зробити «цікавий дороговказ»  до дитячої бібліотеки всім тим, хто ще ні разу не був у бібліотеці.  І закипіла творча робота. На бруківці, дорозі, під стінами бібліотеки, наче у мультфільмі, почали з’являтися кольорові сліди-дороговкази до бібліотеки. Старанно і  завзято допомагали своїм дітям, онукам і дорослі. Додавали веселого настрою і небайдужі до акції перехожі.
     І ось доріжка з кольорових слідів привела учасників флешмобу до дитячої бібліотеки, де на них чекала цікава екскурсія, невеличка вікторина-діалог, знайомство з бібліотечним Інтернет-центром. 
     На завершення, усі найменші учасники вуличної акції отримали в дарунок книжечки-розмальовки, книжкові закладинки та різні солодкі смаколики. 
     Завершився Тиждень дитячого читання. Він приніс дітям багато позитивних вражень, додав знань, а дитячій бібліотеці – нових користувачів!

Немає коментарів:

Дописати коментар