середа, 10 квітня 2019 р.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2019»

     9 квітня 2019 року в Рожнятівській центральній районній бібліотеці відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019».
     Цього року за можливість представляти свою бібліотеку на районному етапі конкурсу змагалися школярі 7-х класів сільських бібліотек Рожнятівського району.
     На початку заходу учасників та гостей конкурсу привітала заступник директора Рожнятівської ЦБС по роботі з дітьми Галина Михайлівна Курташ. Вона коротко нагадала присутнім умови конкурсу та представила склад журі. Після жеребкування розпочалася боротьба за звання «Найкращий читач Рожнятівського району - 2019».
     Цього разу всі учасники до презентації улюбленої книги підійшли креативно. Кожен з п'ятнадцяти переможців І етапу конкурсу представляли свою улюблену книгу та намагалися переконати ровесників і журі, що саме ця книга найцікавіша і її необхідно обов'язково прочитати. Були представлені книжки сучасних авторів української та зарубіжної літератури для дітей з позашкільної програми. Під час виступів були і музичні вкраплення, мультимедійні презентації, діти перевтілювались в книжкових героїв, використовували елементи декорацій, вони співали і грали на бандурі. Багато потрудилися учасники конкурсу, щоб достойно представити на огляд журі свої читацькі щоденники.
 
 
 
 
 
 
 
     Не легко довелося цьогоріч членам журі, адже кожен виступ був особливим і натхненним. Після обговорення та невеликих суперечок все-таки було знайдено спільний знаменник.
     За сумою балів переможцем ІІ етапу конкурсу «Книгоманія - 2019» стала читачка районної бібліотеки для дітей смт. Рожнятів, учениця 7-го класу Рожнятівської ЗОШ І-ІІІ ст. РИБЧУК ТЕТЯНА.
    За підсумками голосування ІІ і ІІІ місця отримали:
     ІІ місце:
     – Патрійчук Таміла (с. Небилів)
     – Неспляк Артур (с. Петранка)
     – Сенів Богдана /номінація «За артистизм»/ (с. Цінева)
     ІІІ місце:
     – Висоцька Діана (с. Сваричів)
     – Василів Ангеліна (с. Сливки)
     – Денищук Дмитро  (с. Берлоги)
     – Лучканич Тетяна /в номінації «За кращий Щоденник читача»/ (с. Ясень)
     Сертифікатами учасника Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019» нагороджено Боринець Іванка (с. Камінь), Кравців Тетяна (с. Н. Струтин),  Угрин Христина (с. Рівня), Синичак Юлія (смт. Рожнятів), Турко Тетяна в номінації «За креативність» (с. Вербівка), Абрам Віталія (смт. Перегінське), Бубнюк Мар'яна (с. Верхній Струтин).
      Художні номери учасникам читацького конкурсу дарували вихованці Рожнятівської ДШМ Мельник Марічка, Грицуняк Анастасія, Шищак Наталія і Курч Іванна (керівник Іванишин Руслана Богданівна).
 
 
      Всіх учасників нагороджено грамотами та призами. Звертаючись до учасників конкурсу голова журі директор Рожнятівського РНД, голова профспілкового комітету працівників культури Рожнятівського району Ігор Ярославович Тринчук привітав юних книголюбів, подякував за змістовні представлення улюблених книг, за любов до книги, старанність, працьовитість, небайдужість і побажав усім ще багато цікавого читання і нових перемог.
     Бібліотекарі Рожнятівщини вітають юну переможницю районного етапу конкурсу читання семикласницю Тетянку Рибчук, яка представлятиме Рожнятівський район  на ІІІ етапі конкурсу «Книгоманія - 2019» в Івано-Франківську і бажають впевненої ПЕРЕМОГИ!

Немає коментарів:

Дописати коментар